TANKU KAUJAS

Atrakcija “Tanku kaujas” ir jautra, dinamiska un aizraujoša spēle visa vecuma spēlētājiem. Ar tanka vadības pulti ar vienlīdzīgu vieglumu var rīkoties gan pieaudzis vīrietis, gan bērns. Šīs kaujas ir identiskas tiešsaistes spēlēm World of Tanks, War Thunder un Armored Warfare, taču notiek dzīvā komunikācija, kas dod rēalu, nevis virtuālu azarta sajūtu, īstu 3D. To ir vērts izmēģināt!

Mēs izveidojām radio-tankodromu GameZone – īstu tanku kaujas mācību poligonu, kura izmērs ir 4 x 9 metri, ar reljefu (kalni, upes, gravas …) un dažādiem raksturīgiem elementiem (mājas, drupas, tilti, prettanku eži, torņi, mežs …), kur notiek kaujas ar radiovadāmiem mēroga 1/24 WW2 tanku modeļiem, kas aprīkoti ar infrasarkanajiem ieročiem un sakaušanas sensoriem. Pateicoties IR Battle System piedalīties radiovadāmajā tanku kaujā var līdz 16 spēlētājiem.

Šaušana pret ienaidnieka tankiem notiek ar infrasarkanā starojuma lielgabalu, kur sensori reģistrē trāpījumus. Pēc vairākiem trāpījumiem tanks imitē bojājumus (apstājas, daļēji zaudē kontroli) un izslēdzas pēc turpmākajiem trāpījumiem. Tanku modeļiem ir reāli skaņas efekti un kustība. Tanku lielgabalu mērķēšana uz mērķi tiek veikta pagriežot torni un mainot lielgabala slīpuma leņķi horizontālajā un vertikālajā plaknē. Šāvienu pavada atbilstoša skaņa an neliels atsitiens. Tiek imitēta arī motora iedarbināšanas un tā darbības skaņa, tanka kustības skaņa utt. Tanku modeļi tiek izgatavoti pilnībā ievērojot kopiju atbilstību gan krāsojumā, gan vissīkākās detaļās un uzrakstos.

Papildus privātajām spēlēm un korporatīvajiem pasākumiem, kurās divas komandas, ne vairāk kā 8 sēlētāji katrā, var spēlēt viena pret otru, mēs varam jums sarīkot īstu tanku kaujas turnīru. Mēs izveidosim turnīra grafiku, kurā dalībnieki cīnīsies komanda-pret-komandu. Tiem spēlētāji, kas tiks finālā, beigās būs iespēja piedalīties sarīkotajā fināla kaujā.

Kā arī organizējam kopējās jeb atklātās spēles, kurās tiek aicināti visi, un neatkarīgi no spēlētāju skaita, dalībnieki tiks sadalīti 2 komandās un spēlēs mūsu instruktora-tiesneša pavadībā. Plašāku informāciju (diena, laiks, noteikumi …) lūdzam uzzināt pa tālruņa numuru, kas norādīts kontaktos.

Tiek gaidīti spēlētāji ar saviem personīgajiem tankiem. Spēlētājam ar savu tanku (WW2 modeļi 1/24 mērogā) – 50% atlaide !!!

Arī GameZone mēs piedāvājam iegādāties dažādus WW2 radiovadāmus tanku modeļus 1/24 mērogā personīgai lietošanai vai spēlei mūsu tankodromā. Plašāka informācija par klāstu un cenām šeit…

CENAS

TANKU KAUJAS (bez banketa telpas)

1 h – 13€ par spēlētāju
Katra nākamā stunda – 7€ no spēlētāja
Spēles pagarināšana ir iespējama tikai tad, ja šajā laikā nav bijušas citas rezervācijas. Iepriekšēja rezervēšana mums ir prioritāte.
Spēles tiek organizētas grupām no 2 līdz 16 cilvēkiem, bet minimālā pasākuma cena ir 60 €/h
Visas spēles vada instruktori – tiesneši.

Cenā ir iekļauts:

  • Pasākuma vadītāja jeb tiesneša pakalpojumi spēles laikā;
  • Katram spēlētājām – 1/24 mēroga radiovadāma tanka ar tālvadības pultes īre;
  • Spēļu arēnas – GameZone tankodroma izmantošana;
  • GameZone aproce katram spēlētājām.

GAMEZONE KOMPLEKTS PASĀKUMAM/ BALLĪTEI (ar banketa telpu)

Standarta komplekts:

1 h “Tanku kaujas” + banketa zāle 2.5 h kompānijai līdz 12 spēlētājiem = 195€ + vēl viens spēlētājs = +10 € (max 16 spēlētāji)

Super komplekts:

1h “Tanku kaujas” + 1h izklaide bērniem ar dažādiem uzdevumiem ar mūsu izklaidētāju + banketa zāle 3.5 h kompānijai līdz 12 bērniem  = 229€

Mega komplekts:

1h “Tanku kaujas” + 1h Nerf vai Lāzertags+ banketa zāle 3.5 h kompānijai līdz 12 spēlētājiem = 380€ + vēl viens spēlētājs = 15 € (max 16 spēlētāji)

1h “Tanku kaujas” + Horror/Lomu spēle līdz 10 spēlētājiem + banketu zāle 3.5 h kompānijai = 370€

Standarta komplektā iekļauts :

  • Komfortabla banketa zāle uz laiku līdz 2.5 h tikai jūsu kompānijai, kur var uzklāt galdu un kopā jautri nosvinēt svētkus;
  • Pasākuma vadītāja jeb tiesneša pakalpojumi spēles laikā;
  • Katram spēlētajam – 1/24 mēroga radiovadāma tanka ar tālvadības pulti īri;
  • Spēļu arēnas – GameZone tankodroma izmantošana;
  • GameZone aproce katram spēlētajam;
  • Militārais žetons ar GameZone logo kā dāvana jubilāram no mums!

Visas spēles notiek pasākuma vadītāja vadībā un uzraudzībā.

Mēs piedāvājam 20% atlaidi visām spēlēm, vai arī bērnu ballīšu komplektam darbadienās līdz 17:00 (pirmdiena – piektdiena).

!!! GameZone atļauts atrasties tikai maiņas apavos vai izmantot bahilas. Neaizmirstiet paņemt līdzi!
!!! Ieeja dažos laukumos(nerf-Arēna un Lāzertag-Arēna) ir atļauta tikai zeķēs.