MĀKSLINIECISKĀ SEJAS APGLEZNOŠANA

Mūsu sejas apgleznošanas aktivitāte ir unikāla un jautra nodarbe, kas ļauj bērniem pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem, dzīvniekiem, fejām un daudziem citiem varoņiem. Esam radījuši īstu maģiju, kas aizrauj tā dalībniekus un piepilda viņu bērnību ar spilgtām atmiņām.

– Plašs dizainu klāsts: mēs piedāvājam plašu sejas apgleznošanas dizainu klāstu, tostarp iemīlētus supervaroņus, kā piemēram, Supermenu, Dzelzs vīru un Zirnekļcilvēku, dzīvniekus kā lauvu, tīģeri, tauriņu; fejas, princeses un citus. Iespējas ierobežo tikai bērna iztēle!

– Droši materiāli: mēs izmantojam tikai hipoalerģiskas krāsas un materiālus, kas ir droši bērnu ādai. Vecāki var būt pārliecināti, ka viņu bērni atrodas profesionāļu uzraudzībā.

CENAS

Līdz 12 bērniem – 180 € 150€(1-1,5h)
Ja ir vairāk par 12 bērniem, tad katrs nākošais bērns ir 10€ 8 €.

Lai apgleznotu viena bērna seju, nepieciešamas aptuveni 5-15 minūtes. Viss ir atkarīgs no izvēlētā raksta sarežģītības pakāpes, toties jārēķina, ka 10-12 bērnu grupas seju apgleznošanai būs nepieciešamas 1 līdz 1,5 stundas.

Šo aktivitāti var rezervēt gan atsevišķi, gan kopā ar citiem mūsu piedāvātajām aktivitātēm.
Kā piemēram, jūs varat izvēlēties šādu komplektu:

1 stunda Lāzertaga vai Nerf spēles + Sejas apgleznošana no 1h līdz 1,5h + 3,5h banketu zāle grupai līdz 12 dalībniekiem = 285€ 245 € (ja ir vairāk par 12 dalībniekiem, tad katrs nākamais dalībnieks ir 20 eiro 15 €)

Ziemas piedāvājums – dāvana katram komplektam – bezmaksas 1 stundas izklaide ar bērniem ar mūsu instruktoru.

!!! piedāvājumu skaits ierobežots, priekšroka tiem kas ātrāk pieteiksies.