ĒDINĀŠANA

Piedāvājam dažādus variantus pēc jūsu izvēles:

1. Mēs parūpēsimies par gardi klātu galdu Jūsu viesībām, paši visu pasūtīsim un uzklāsim svētku galdu. Viens no piedāvājumiem – tikai par 45.00€ bērnu vai jauniešu ballītei no “Picu Darbnīca”:

Papildus:
Frī kartupeļi + mērce (viena porcija): 2.20€

Nageti (10gb) + mērce: 4.00€

Uzkodu plate: 17.00€

Atsevišķi jebkurā pica: 10.00

Pasūtījumus pieņemam 1 dienu iepriekš.

Pasūtīt vai uzzināt sīkāk par banketa piedāvājumu vai picu sortimentu var pa tālr. 29163818 vai vēršaties pie administratores uz vietas mūsu izklaides centrā.

2. Var izmantot mūsu partnera piedāvājumu un pasūtīt ēdienu/uzkodas Pica LuLu picērijā. Jums operatīvi piegādās vēlamo ēdienu no ēkas 1 stāva. Jūs varat arī pasūtīt uz vietas GameZone – katrā banketu zālē atradīsiet ēdienkarti. GameZone klientiem Pica LuLu picērija sniedz atlaides.

3. Ja neesat ieinteresēts mūsu edināšanas partneru piedāvājumiem, varat izvēlēties citu piedāvājumu, vai arī ir iespēja paņemt līdzi savus ēdienus un dzērienus. Lūgums paņemt vienreizējos traukus un galdautu vai iegādājaties tos pie mums Reģistrācijā.

!!! Pēc banketa beigām lūgums sakopt pēc sevis!!!
!!! Ir aizliegts ienest savus ēdienus un dzērienus, ja jums nav rezervēta telpa svinībām (banketu zāle), kā arī ēst ēdienus un dzert dzērienus izklaides centrā, izņemot banketu zāles un ēdināšanai paredzētās vietās!!!